expediceTATRY


Přejdi na obsah

Ubytování

Chata Bernardina

Zděná chata, celá obložená dřevěným obkladem, počet lůžek 10 (1x3,1x3,1x4), pokoje jsou s balkónem, vytápění je elektrické (23°C). Obývací pokoj s krbem, barevným televizorem se satelitem, 2x kompletně zařízená kuchyň s el. sporákem, kávovarem, chladničkou s mrazákem, koupelna, sprcha, vana, umyvadlo, teplá voda, samostatná jídelna pro 10 osob, krb a ohniště venku (grilování), velký tatranský stůl s lavicemi, večerní osvětlení. Parkování přímo u chaty na upraveném oploceném parkovišti, auto je chráněné proti krádeži a poškození. Přes pozemek protéká vysokohorský potok, v kterém jsou pstruzi. Provoz celoroční, v chatě jsou 2x WC.


Kontakt

Chata Bernardina
Ing. František Babinec
Novomeského 3392/5
058 01 Poprad
Slovensko

Telefon: 00421 (0) 52 4484895
Mobil: 00421 (0) 903 618998

E-mail : janababincova@stonline.sk

Recenze

Podle mého názoru skvělá volba pro větší skupiny, např rodiny s dětmi.
K hlavnímpřednostem patří dobrá dostupnost, velká zahrada, krb, dostatečně velké místnosti, pokoje s balkony.
Ubytování bylo příjemné a pohodlné.
Pro některé by se zde ale jedna nevýhoda přece jenom našla. Chata je situována v těsné blízkosti se zubatkou takže některé by večerní nebo ranní průjezdy mohly rušit.
Obecně mohu vřele doporučit.

Najvyhľadávanejším, ale aj najkrajším pohorím Slovenska sú Vysoké Tatry. Ako obrovský skvost sa pnú do veľkých výšok a pre svoju dravú krásu lákajú rekreantov a športovcov. Ich hlbokými dolinami vydávajú sa na prechádzky tisícky turistov k morským okám, horským chatám a potom na horské sedlá alebo končiare.

V prekrásnej tatranskej prírode v Tatranskej Štrbe v rekreačnej olasti "Tatranský Lieskovec" sa nachádza

"Chata MIMKA".


Kontakt

Chata MIMKA
Ladislav Hošovský
Chatová oblasť Tatranský Lieskovec 3112
059 41 Tatranská Štrba
Slovensko

Súkromná adresa prenajímateľa chaty
Ing. Ladislav Hošovský
Bellova 61/1
059 41 Tatranská Štrba
Slovensko

E-mail: chatamimka@chatamimka.sk

Recenze

Chata se nachází v příjemném prostředí se zahradou jako z pohádky, lemovanou vzrostlými smrky.
Samozřejmostí je prostor pro grilování.

Uvnitř je třeba ocenit propracované prostory s menší kuchyňkou a rekonstruovaným krbem, který je v případě potřeby schopen vytopit celou chatku.

Zmíněná menší kuchyňka je vybavena vším co by si zkušený kuchař mohl přát. Malou nevýhodou je jen lednice umístěna na verandě.

Ložnice jsou zde vybaveny skříněmi, stolem a v každé z místností se nacházejí vždy tři postele. Nechybí zde ani prostorný balkón s výhledem na zahradu a okolní stromy. Nic jiného z chatky zde neuvidíte.

Vyzdvihl bych starostlivost majitele, ten je ochoten kdykoli řešit jakékoli potřeby ubytovaných a to včetně hlídání ponechaných věcí v době nepřítomnosti.

Tuto chatku je možno rovněž vřele doporučit.


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku
TOPlist